درباره بوم تیچ

با یادگیری در بوم تیچ، به درآمد عالی برسید

از ابتدای تاریخ بشر تا به حال کسب درآمد و راه اندازی کسب و کار از مهم ترین ارکان زندگی به شمار می آمد. امروزه با توجه به نیاز بسیار عمیق جامعه به راه اندازی کسب و کار در بستر اینترنت، و نیاز مبرم کسب و کار های سنتی به داشتن پلتفرم های آنلاین، احساس نیاز به آموزش تمام جنبه های راه اندازی و پیاده سازی کسب و کار اینترنتی از ایده تا کسب ثروت بیش از پیش حس می شود. به قول بیل گیتس موسس شرکت مایکروسافت “هر کسب و کاری که در اینترنت حضور نداشته باشد به زودی نابود خواهد شد”

بوم تیچ

استودیو آموزش آنلاین بوم تیچ

تحقیقات ما راهی برای کسب ثروت شما

تیم ما با توجه به نیاز های جامعه به این صنعت بزرگ و برای پیشرفت سطح دانش جامعه در زمینه اصول راه اندازی کسب و کار اینترنتی، دست به راه اندازی استارتاپ بوم تیچ نمود. تیم بوم تیچ پس از 6 ماه تحقیق در زمینه ی نیاز های جامعه به آموزش آنلاین کسب و کار اینترنتی، شناخت توقعات دانشجویان و عموم مردم از حوزه آموزش کسب و کار اینترنتی و با برسی نقاط ضعف و قوت پلتفرم های آموزشی دیگر استودیو آموزش آنلاین را راه اندازی کرد. تیم بوم تیچ با تلاش برای رفع نقاط ضعف پلتفرم های آموزش کسب و کار اینترنتی و با تلاش برای بهبود نقاط قوت تلاش کرد تا استارتاپ متفاوتی را راه اندازی کند. همچنین تلاش ما برای راهنمایی در یافتن ایده های ناب و خلاقانه مکمل آموزش ها شده تا شما را از ایده تا پیاده سازی و کسب درآمد کمک کند.

اهداف بوم تیچ

قدرت و ثروت کسبب و کار شما، مهم ترین هدف ماست

هدف تیم بوم تیچ توسعه کسب و کار های اینترنتی و ارائه آموزش های تخصصی با بهترین مدرسین و بالا ترین کیفیت، راهنمایی و شناخت بازار کار، ارائه ایده و آماده سازی علاقه مندان برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی پر سود و در نهایت پیشرفت کسب و کار های ایران است. افراد بسیاری هستند که به دلیل آموزش های غیر اصولی و سردرگمی در روش راه اندازی کسب و کار مشکل بیکاری و یا شکست کسب و کاررا  دارند. ما با تلاش در جهت ایجاد علاقه و نشان دادن راه و چاه کسب درآمد و راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای افراد مستعد، پا به عرصه آموزش این حوزه گذاشتیم. امید بر این است که با همکاری شما عزیزان، تیم بوم تیچ بتواند گام بزرگی در افزایش مهارت های تخصصی و پرورش وبمستران و مدیران کسب و کار های اینترنتی درجه یک داشته باشد.

هدف از آموزش آنلاین

 

آموزش ها

بهترین مدرسین، بالا ترین کیفیت، جدید ترین تکنیک ها

آموزش های وب سایت بوم تیچ در قالب های گوناگونی برای شما آماده و تهیه شده است. این آموزش ها با تدریس بهترین مدرسین و با بالا ترین کیفیت صدا و تصویر برای شما عزیزان ارائه شده است. تمامی آموزش ها با روش تدریس خاص و با در نظر گرفتن ایجاد انگیزه در دانشجویان و راهنمایی جامع برای افراد کاملا مبتدی تهیه شده است. بخش آموزش های صوتی و تصویری را در قسمت دوره های آموزشی می توانید ملاحظه کنید که در زمینه های مختلف راه اندازی کسب و کار اینترنتی مانند معرفی ایده، طراحی بیزینس پلن، طراحی بوم کسب و کار، دیجیتال مارکتینگ، مدیریت و … … در دو حالت رایگان و پولی وجود دارند. بخش آموزش های متنی در قسمت وبلاگ و در قالب مقالات مختلف قابل دسترسی است. آموزش های صوتی در قسمت بوم کست (پادکست های بوم تیچ) قابل دسترسی می باشند. این بخش شامل آموزش های رایگان و بسیار کاربردی می باشد که برای علاقه مندان به پادکست بسیار مناسب است و شما می توانید در هر مکانی استفاده کنید.

شبکه های اجتماعی

بوم تیچ در شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

تیم بوم تیچ در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام، فیسبوک، توییتر، یوتیوب، آپارات، و … به صورت مستمر با شما در ارتباط خواهد بود. شما می توانید آموزش های رایگان وب سایت بوم تیچ و اطلاعیه های سایت را در این شبکه ها ملاحظه کنید. همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی از آخرین اخبار آموزش های سایت و محتوا های رایگان آموزشی مطلع شوید. با ما همراه باشید.